مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

چان بوری (Chon buri)

 

Chon buri

 

این شهر دروازه ورود به شهرهای ساحلی در شرق می باشد که در 80 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک قرار دارد.

 

مکان های توریستی Chon Buri

 

Bang Saen

این منطقه ساحلی محبوب تقریبا" در 14 کیلومتری شهر واقع شده است و برای تایلندی ها به منظور گردش در ساحل ماسه ای و سفید آن و همچنین خوردن غذاهای خوشمزه دریایی بسیار محبوب می باشد.

        

باغ وحش Khao Kheow

این باغ وحش در حدود 120 کیلومتری جنوب Chon buri واقع گشته و  منطقه وسیعی از جنگل را تحت پوشش دارد. در این باغ وحش از بیش از 200 گونه جانور بومی و وارداتی در محیط طبیعی نگهداری میشود و از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر برای بازدید دایر می باشد، همچنین برنامه های متنوعی از حیوانات و پرندگان تربیت شده به اجرا در می آید. امکان جدید این باغ وحش استفاده از طور سافاری شبانه در آن می باشد.

        

مزرعه ببرهای Si Racha

این مزرعه که در 20 کیلومتری شهر قراردارد، محل نگهداری تعداد زیادی ببر بنگال و تمساح می باشد. بازدید کنندگان در این مزرعه از همزیستی ببرها، سگها و خوک ها در کنار هم شکفت زده می شوند. این مزرعه از ساعت 9 صبح تا 6 بعداز ظهر برای بازدید دایر می باشد.

        

جزیره Si Chang

این جزیره باریک با جمعیت 500 نفر که بیشتر ماهیگر هستند دروازه ورودی عالی برای گردشگرانی می باشد که به تفریح و تاریخ علاقه مند هستند.

  

 

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012