مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

معبد لامپانگ بودای بزرگ

 

لامپانگ - معبد لامپانگ بودای بزرگ

Wat Phra That Lampang Luang معبد بودایی به سبک لانا است که در شهر لامپانگ تایلند واقع شده است .  ساختمان اصلی این معبد در قرن 15 ساخته شده  و جزو یکی از محبوب ترین ساختمان های صومعه ای در ایالت لامپانگ می باشد.

با ریشه یابی نام این معبد ، به  سه  عنصر می رسیم  : عنصر اول ، prathat ، نمادی از  بودا  می باشد و  عنصر دوم ، Lampang ، نام محلی در تایلند است و عنصر سوم ، luang ، به معنی بزرگ است. در مجموع می توان آن را " معبد لامپانگ بودای بزرگ " ترجمه کرد.

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012