مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

مراکز گردشگری پاتایا

 

مراکز گردشگری پاتایا

1- مینی سیام

در این محل تمام آثار تاریخی تایلند و جهان در ابعاد کوچک ساخته شده ومجموعه بسیار جالبی را شکل داده است .سعی کنید در ساعتی به این مکان بروید که هم روز و هم شبش را ببینید.

2- پارک سنگهای میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها

در این پارک بسیار زیبا درختان زیبا و صخره های عظیم الجثه با قدمت چند میلیون سال وجود دارند.همچنین در قسمتی از این باغ محلی وجود دارد که کروکودیل های زیادی در آن زندگی میکنند.

 

-flight of the gibbon-3این تور یک روزه شما را به طناب بازی در بین جنگلهای زیبا و انبوه استوایی دعوت میکند.

4- جزیره مرجانی koh larn
 
این جزیره مرجانی بسیار زیبا در نزدیکی شهر پاتایا قرار دارد. جت اسکی - غواصی -خرید مروارید - پاراسیلینگ - بافتن مو و ........از تفریحات این جزیره می باشد.برای رفتن به جزیره هم می توانید تور بگیرید و هم اینکه خودتان یک تاکسی بگیرید و بگویید شما را به اسکله ببرد .در آنجا بلیط قایق را بگیرید و بروید .این بلیط رفت و برگشت است و آنها سر یه ساعتی به دنبال شما می آیند . حتما" اطراف جزیره را بگردید. (گزینه دوم بهترین انتخاب است چون بسیار ارزان برایتان تمام می شود.)

        
5- باغ گرمسیری نانگ نو

این باغ بسیار زیبا پر از گلهای زیباست و از برنامه های روزانه این باغ به فیل سواری و........میتوان اشاره کرد.


 

6- باغ وحش ببرها

در این باغ وحش میبینید که ببرها چگونه از داخل حلقه آتش رد می شوند و همچنین نمایشهای دیگری را از این حیوان و حیوانات دیگر می بینید. همچنین میتوانید با ببرها عکس یادگاری بگیرید.

7- موزه بطری های شیشه ای

در این موزه انواع ماکتهای دست ساز از نقاط دیدنی دنیا که حاصل زحمات یک مجسمه ساز آلمانیست  داخل این بطریها به نمایش گذاشته شده است.

8- کوه بودا  ( Khao Chi Chan )

کوه بودا کوهی است که تصویر بودا با لیزر بر روی آن حک شده است. این تصویر 109 متر بلندی و 70 متر پهنا دارد

 

9- شهر بازی و پارک آبی

در این مجموعه یک شهربازی کوچک و پارک آبی و رستوران گردان وجود دارد.

 

10- سابمارین (زیر دریایی)

سوار شدن در یک زیر دریایی و دیدن دنیای زیر آب هم برای علاقه مندان به غواصی و هم آنهایی که از شنا و غواصی می ترسند بسیار هیجان انگیز است.

11- موزه ریپلی(باور میکنی یا نه)

این موزه داخل مرکز خرید رویال گاردن پلازا واقع شده است

.

 

12- خانه مقدس حقیقت (sanctuary of truth)

این خانه یا معبد چوبی در کنار دریاست و همچنین شوی دلفینها از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر در این مکان اجرا می شود.

13- معبد وات یان سانگ وارارام

این معبد در 12 کیلومتری پاتایا و در مسیر باغ گرمسیری و کوه بودا قرار گرفته است .همچنین معماری این معبد بر گرفته از معماری چینی و ژاپنی و هندی است .در کنار این معبد یک موزه چینی هم قرار دارد.

14- باغ پروانه ها

باغ پروانه های پاتایا بزرگترین باغ در آسیاست و پروانه ها بصورت آزادانه در آن پرواز میکنند


  

15- پیست کارتینگ

این پیست جنب مجموعه مینی سیام واقع شده است.

 

16- یک میلیمتر تا مرگ (bungy jump )

پرش از ارتفاع 50 متری از زمین در حالی که فقط یک طناب به پاها بسته شده است چندان جالب به نظر نمی آید اما شاید افرادی هم باشند که .....به هر حال در پایان اگر آن شخص بتواند آن همه هیجان را تحمل کند به او یک نشان شجاعت هدیه می دهند

17- دهکده فیلها

در این محل ابتدا شوی فیلها انجام میشود . بعد یک ساعت فیل سواری در بین جنگلهای بکر و سپس پذیرایی از توریستها با میوه های استوایی یک روز جالب را برای شما بوجود می آورد.

18- چهارچرخ یا ATV

  

سوار شدن بر روی موتورهای چهار چرخ و رانندگی در بین جنگل و رودخانه قطعا"برای همه سنین هیجان انگیز است . حتما"atv را امتحان کنید.

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012