مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

شرایط تبلیغ

**خواهشمند است، شرایط درج آگهی در این وب سایت را به دقت مطالعه فرمایند.**

 

شماره تماس سفارش آگهی: 22649728

در صورت بروز هر گونه مشکلی که ناشی از مغایرت آگهی ارسالی با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی باشد، مدیریت این سایت هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و تخلفات و عواقب آن متوجه عضو آگهی دهنده خواهد بود..

فعالیت این سایت در زمینه راهنمای گردشگری کشور ترکیه و تبلیغات مرتبط با این موضوع از قبیل تور گردشگری، رزرو هتل و مکان استقرار، تهیه بلیط، امکانات ترانسفر و گردشگری می باشد.

در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات بلافاصله آگهی مورد نظر حذف و دسترسی کاربر مسدود و اجازه ارسال آگهی از کاربر سلب خواهد شد.

شرایط ارسال آگهی:

- لطفا عكس ارسالی را با حجم کمتر از 100 كيلوبايت تهیه و ارسال فرمایید.

- متن آگهی را مطابق با یکی از فعالیتهای مرتبط با گردشگری انتخاب فرمایید.

- در صورت تمایل به تمدید آگهی به منظور جلوگیری از تداخل زمانی، لطفا حداقل 10 روز قبل از تاریخ اتمام آگهی قبلی با مدیر سایت هماهنگ فرمایید.

گروه الف: تعرفه گروه اصلی

مبلغ (تومان)

مدت زمان نمایش

ابعاد

محل نمایش

توضیح

کد آگهی

400,000

یک ماه

 

صفحه اول

بنر بالای صفحه 400*120

A1

300,000

یک ماه

 

هر صفحه داخلی

بنر بالای صفحه 400*120

A2

300,000

یک ماه

 

صفحه اول

جعبه تبلیغاتی بلوک سمت راست

A3

250,000

یک ماه

 

هر صفحه داخلی

جعبه تبلیغاتی بلوک سمت راست

A4

 

  • پس از سفارشA1 ، در صورت تمایل به نمایش آگهی در صفحات داخلی و در همان دوره زمانی، هزینه A3 با 50% تخفیف محاسبه خواهد شد.

گروه ب: تعرفه تبلیغات مکمل

مبلغ (تومان)

مدت زمان نمایش

محل نمایش

توضیح

کد آگهی

900,000

بر مبنای سفارش گروه الف

---

یک صفحه اختصاصی پس از کلیک بر روی آگهی

با قابلیت تغییر 2 بار در دوره سفارش

B1

 

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012