مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

زیر دریا

 

زیر دریا

امروز Under Water World را معرفی می کنم .

این مجموعه که در زمینی به مساحت 19000 مترمربع ساخته شده ، مجموعه ای بی نظیر از انواع آبزیانی است که در منطقه شرق آسیا زیست می کنند . در تاریخ چهارم جولای 2003 افتتاح شده و بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۳۰۰ ฿ ( نزدیک به هشت و نیم میلیارد تومان ) برای ساخت آن هزینه شده است . بیش از 2500 قطعه از 200 گونه جانوری در آن نگهداری می شود .

 

علاوه بر آکواریوم های دیدنی و انواع ماهیان آب شور و آب شیرین ، حوضچه های روباز کم عمق که در آنها می توان آبزیان را لمس کرد و مجموعه بی نظیر مرجان های زیبا ، تونل زیر آبی فرصتی استثنایی را برای غواصی برای شما فراهم می کند بدون اینکه ذره ای خیس شوید . این تونل 100 متری که از درون آکواریوم غول پیکر می گذرد از جنس اکریلیک بوده و شما در حین عبور از آن تماشاگر ماهی های زیبا ، سفره ماهی های عظیم الجثه و کوسه ماهی هایی خواهید بود که از بالای سر شما عبور می کنند و ابهت خود را به رخ می کشند .

 

 

 

 

ساعت کاری این مجموعه 9 صبح تا 6 بعد از ظهر است . البته آخرین زمان ورود به آن 5:30 تعیین شده است . لازم به ذکر است که برخی قسمت ها را تنها در زمان خاصی می توانید دیدن کنید . بدین ترتیب که نمایش موسوم به سه تفنگدار در ساعت های 9:30 ، 11:00 ، 2:30 و5:00 اجرا می شود . مخزن ساحل مرجانی ساعت های 10:30 و 2:00 ؛ تماشای کوسه ماهی ها و سفره ماهی ها 11:30 ، 3:00 و 4:30 ؛ مخزن کشتی غرق شده ساعت های 10:00 و 1:30 ؛ حوضچه کم عمق تماس با ماهی ها ساعت 1:00 ؛ بخش ماهی های خطرناک ساعت 4:00 و درنهایت مخزن موسوم به آمازون ساعت 3:30 بعد از ظهر آغاز به کار می کند. در واقع برای اینکه بتوانید در یک بازدید از تمام قسمت های آن دیدن کنید می بایست ساعت 10 صبح وارد آن شده و تا پایان ساعت کاری مجموعه در آن گردش کنید . مطمئن باشید نه تنها خسته نمی شوید بلکه یک روز به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد .

دوستانی که مایل به بازدید از این مجموعه باشند و قصد رزرو بلیط دارند در بخش نظرات آدرس ایمیل خود را ذکر کنند تا شماره تماس خود را برایشان ارسال کنم .

 

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012