مجتمع تفریحی ریتز کارلتون (Ritz Carlton) واقع در خلیج فولای (Phulay Bay). این خلیج واقع در استان کرابی در تایلند است، که پوکت نیز به آن نزدیک است. دریای تایلند، خلیج کرابی (Krabi Bay). هتل کاسا دلا فلورا (Casa de la flora)، واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین مناظر طبیعی در کنار ویلاهای لوکس. ساحل شمالی در پوکت. این منطقه عمدتا دارای ساحل سنگی ماسه ای، بهمراه جنگلهای بسیار زیبا است. قسمت جنوبی پاتایا. این مکان بسیار دنج و آرام میباشد، که تعطیلاتی بسیار آرامش بخش را برای شما و خانواده بهمراه دارد. قصر سلطنتی یا Grand Palace واقع در بانکوک، که یکی از جذابترین و بزرگترین ممجموعه معابد دنیا است. رستوران فوق مدرن و لوکس کنار استخر La Arunya واقع در خاوو لاک (Khao Lak). یکی از زیباترین جزایر تکی، واقع در مجمع الجزایر بی سکنه نزدیک کوه سامویی (Koh Samui).
 
 
 

باغ نانگ نو (Nong Nooch)

 

Nong Nooch Garden

 

 

باغ نانگ نوچ(باغ ارکیده) ( Nong nooch Tropical Garden ) در 18 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد و با نمایش ها تایلندی که در آن اجرا می شود و فیل های با ابهتش در جهان شناخته شده است.نانگ نوچ ،بزرگترین باغ گیاهان آسیای جنوبی است.این باغ مدام در حال گسترش و ارائه برنامه های جدید به مردم محلی و گردشگران است.آموزش حفظ ،نگهداری و محافظت از بزرگترین مجموعه از نخل های زیبا،گل های ارکیده و دیگر گیاهان گرمسیری از دیگر فعالیت هایی است که در این باغ انجام می شود.برکه های زیبا ،رستوران های متعدد با تنو ع گسترده از غذاهای لذیذ و خوشمره،کافه های زیبا،در کنار جذابیت های این باغ با شکوه ،اخر هفته ای بیاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد.  

 

  

        

 

بنای چوبی عظیم و با ابهت معبد مانندی است که در شمال پاتایا در کنار دریا واقع است و بلندترین نقطه آن 105 مترارتفاع دارد. این بنا طوری ساخته شده است که در برابر باد و نور آفتاب ساحل دریا مقاوم باشد. این بنا بر اساس قوه ابتکار و خلاقیت تایلند قدیم ساخته شده و با مجسمه های کنده کاری شده چوبی تزئین شده است. هدف از به کارگیری این مجسمه ها، استفاده از هنر و فرهنگی بوده است که منعکس کننده دیدگاه قدیم، دانش کهن و حکمت و فلسفه شرقی است. این موارد سبب می شود که بازدیدکنندگان زندگی کهن، مسئولیت انسان، افکار اولیه، چرخش زندگی، ارتباط زندگی با جهان و هدف مشترک از زندگی به سوی یک مدینه فاضله را درک نمایند. سرگرمی های دیگری نیز همچون شوی دلفین ها در این مکان اجرا می شود.

 

 

© 2011-2012 Thailand Tour All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012